Transparent
Inloggen
Sluiten

Lucius waarschijnlijk in basis tegen Kiev

12 september 2000 15:07 - Eindhovens Dagblad

Verslaggever: NvdL

Het Eindhovens Dagblad meldt vandaag dat Theo Lucius naar alle waarschijnlijkheid de plaats in zal nemen van Dennis Rommedahl rechts op het middenveld in de wedstrijd tegen Kiev. Rommedahl kon de afgelopen wedstrijden niet imponeren en speelde enkel als invaller een rol van betekenis. Naar aanleiding van de training lijkt het erop dat Theo Lucius zijn vervanger zal zijn in het eerste Champions League duel van het seizoen.

Adil Ramzi is nog niet wedstrijdfit. Hij is wel hersteld van zijn blessure maar mist nog wedstrijdritme. Hij zit niet bij de selectie.

Meer op Eindhovens Dagblad




Tags

lucius kiev rommedahl betekenis imponeren ramzi waarschijnlijkheid wedstrijdritme

Wat vind jij van dit nieuws?

Om te reageren moet je eerst inloggen. Klik op de link rechtsboven.


PSV E-zine

Meer dan 28.000 fans zijn lid van onze nieuwsbrief. Meld je ook aan!




Laatste nieuws


 
Stel hier in welk nieuws jij belangrijk vindt.



Tagcloud

albert anti atletico bananenschil bek binnenhengelen bospipo bosz brandhout dam eikel feyenoord forza heerenveen hendrikus keertje liverpool mauro moed olympiacos pepi psvrijnwoude titel trestena ueda uitzag utrecht vessem villareal wanner