Transparent
Inloggen
Sluiten

OB: Geblesseerde Robert niet in actie tegen AC Milan

24 april 2005 22:45

Robert de Pinho de Souza, kortweg Beto, is niet van de partij bij het Champions-Leagueduel tegen AC Milan, aanstaande dinsdag. De Brazilaanse aanvaller is geblesseerd. Onderzoek in het Sint Annaziekenhuis in Geldrop wees uit dat Robert een ernstige blessure heeft aan de enkelbanden. Of hij kan meespelen in de tweede wedstrijd tegen AC Milan, volgende week woensdag in Eindhoven, is onzeker.




Tags

milan annaziekenhuis beto brazilaanse enkelbanden geldrop kortweg pinho souza

Wat vind jij van dit nieuws?

Om te reageren moet je eerst inloggen. Klik op de link rechtsboven.


PSV E-zine

Meld je aan en ontvang elke week een vers PSV E-zine in je mailbox met al het nieuws en achtergronden. Maar liefst 28.383 fans gingen je al voor.




Laatste nieuws


 
Stel hier in welk nieuws jij belangrijk vindt.



Tagcloud

arsenal basarnhem boadu bospipo bosz buitenspelpositie dest ehvdgxt eredivisie fernandez feyenoord gaaei jong kezman och pepi rooij sadiq saibari sano schiks schouten scorend sneu sparta til ufo veerman wanner zinchenko