Transparent
Inloggen
Sluiten

OB: Veel animo in Tilburg voor bekerfinale

4 mei 2005 19:52

Honderden voetbalsupporters stonden woensdagmorgen in Tilburg voor het Willem II-stadion in de rij. Om half negen begon daar de kaartverkoop voor de finale om de Amstel Cup tussen Willem II en PSV. Enkele supporters stonden om middernacht al in de rij. Rond zeven uur werd het ineens heel druk. Aan het eind van de dag waren er bijna 10.000 kaarten verkocht. De kaarten voor eigen vervoer zijn uitverkocht en de combikaarten met busvervoer zijn nagenoeg allemaal verkocht. Alleen voor de arrangementen met treinvervoer zijn nog voldoende kaarten beschikbaar. Aanstaande zaterdag om 10.00 uur gaan de kassa's in Tilburg weer open.




Tags

tilburg animo bekerfinale amstel arrangementen busvervoer combikaarten kassa treinvervoer vervoer voetbalsupporters

Wat vind jij van dit nieuws?

Om te reageren moet je eerst inloggen. Klik op de link rechtsboven.


PSV E-zine

Meld je aan en ontvang elke week een vers PSV E-zine in je mailbox met al het nieuws en achtergronden. Maar liefst 28.231 fans gingen je al voor.




Laatste nieuws


 
Stel hier in welk nieuws jij belangrijk vindt.



Tagcloud

albert bananenschil bedacht benfica bosz community corinthians dood duizenden femke feyenoord forza groningen halsema heerenveen hendrikus knvb kovar liverpool mauro moed old psvrijnwoude side trestena utrecht vaio valente veerman vessem