Transparent
Inloggen
Sluiten

Philips denkt niet aan stoppen sponsorcontract

12 mei 2005 16:48

Verslaggever: RvN

In het blad Sponsor Magazine laat de sponsor manager van Philips weten dat het bedrijf er niet aan denkt om de sponsoring van PSV te zullen beeindigen, "PSV is onaantastbaar". In de besprekingen over contractverlenging wordt er wel naar nieuwe exploitatiemogelijkheden gezocht om meer uit de sponsoring te halen. Onder andere zouden de spelers van PSV meer betrokken moeten worden in de marketingcommunicatie.

Meer op




Tags

sponsor sponsorcontract sponsoring blad exploitatiemogelijkheden magazine marketingcommunicatie

Wat vind jij van dit nieuws?

Om te reageren moet je eerst inloggen. Klik op de link rechtsboven.


PSV E-zine

Meld je aan en ontvang elke week een vers PSV E-zine in je mailbox met al het nieuws en achtergronden. Maar liefst 28.155 fans gingen je al voor.




Laatste nieuws


 
Stel hier in welk nieuws jij belangrijk vindt.



Tagcloud

arena atletico bayern benfica bosz certificaat diekaleman eikel enz feyenoord frame gloukh goes hag heitinga hendrikus kroes leverkusen liverpool napoli newcastle olympiakos peerke pepi petrovic psg puntje union var voorspellingen