Transparent
Inloggen
Sluiten

OB: Nilis pessimistisch

22 september 2000 15:55

Oud PSV'er Luc Nilis schat de kans zeer gering dat hij ooit nog kan voetballen. De speler van Aston Villa zei dat vanmiddag tijdens een persconferentie in Belgi?.
Nilis revalideert van een dubbele open beenbreuk, die hij twee weken geleden opliep tijdens de wedstrijd tegen Ipswich Town.
De voormalige PSV'er zei dat hij momenteel nog niet sterk genoeg is om aan voetbal te denken. Nilis revalideert in zijn geboorteplaats Zonhoven.




Tags

nilis pessimistisch revalideert beenbreuk belgi geboorteplaats gering ipswich schat town villa zonhoven

Wat vind jij van dit nieuws?

Om te reageren moet je eerst inloggen. Klik op de link rechtsboven.


PSV E-zine

Meld je aan en ontvang elke week een vers PSV E-zine in je mailbox met al het nieuws en achtergronden. Maar liefst 27.867 fans gingen je al voor.




Laatste nieuws


 
Stel hier in welk nieuws jij belangrijk vindt.



Tagcloud

armada bosz costa diego drommel feyenoord irriteren jong klagen malacia mauro mond oost pepi perisic psvrijnwoude ronaldopsv saibari scc schouten stewart sur til tillman titel topselectie twente utrecht veerman yedder