Transparent
Inloggen
Sluiten

Vanavond begint WK voor Vonlanthen

12 juni 2005 12:04

Verslaggever: RvN

Vanavond begint het WK onder 20 voor Zwitserland en dus voor de andere PSV'er op het WK Johan Vonlanthen. De jonge spits, ook speler van het nationale elftal van Zwitserland, is er op gebrand om op dit toernooi te laten zien dat hij een kans verdient van Hiddink. Hij speelt vanavond zijn eerste wedstrijd in Emmen tegen Zuid-Korea. Als Hiddink inmiddels terug is uit de Verenigde Staten zal hij ongetwijfeld zelf gaan kijken bij dit duel.

Meer op




Tags

vonlanthen hiddink zwitserland emmen korea

Wat vind jij van dit nieuws?

Om te reageren moet je eerst inloggen. Klik op de link rechtsboven.


PSV E-zine

Meld je aan en ontvang elke week een vers PSV E-zine in je mailbox met al het nieuws en achtergronden. Maar liefst 28.392 fans gingen je al voor.




Laatste nieuws


 
Stel hier in welk nieuws jij belangrijk vindt.



Tagcloud

arena basarnhem bizar boadu bospipo buitenspelpositie dest ehvdgxt eredivisie feyenoord groningen indoor jong pepi rooij saibari schiks schouten scorend shevchenko side sneu sparta til ufo vaio veerman vuurwerkshow wanner zinchenko