Transparent
Inloggen
Sluiten

"Engeland wil Hiddink"

10 september 2005 16:29

Verslaggever: BvT

In de Engelse media wordt gesuggereerd dat PSV-coach Guus Hiddink hoog op het lijstje staat als kandidaat-bondscoach van Engeland. Men zou aan de overkant van het Kanaal op zoek zijn naar een grote naam om Sven-Goran Eriksson te vervangen, die onder grote druk staat. Een en ander zou alleen spelen als Hiddink zich niet zou kwalificeren met Australi? en Engeland dat nog wel lukt. Dat staat momenteel tweede in haar kwalificatiegroep, achter Polen.

Meer op




Tags

engeland hiddink australi eriksson goran kanaal kwalificatiegroep overkant polen

Wat vind jij van dit nieuws?

Om te reageren moet je ingelogd zijn. Gebruik de links bovenin beeld om een loginnaam aan te maken danwel in te loggen.



PSV E-zine

Meld je aan en ontvang elke week een vers PSV E-zine in je mailbox met al het nieuws en achtergronden. Maar liefst 28.231 fans gingen je al voor.




Laatste nieuws


 
Stel hier in welk nieuws jij belangrijk vindt.



Tagcloud

albert bananenschil bedacht benfica bosz community corinthians dood duizenden femke feyenoord forza groningen halsema heerenveen hendrikus knvb kovar liverpool mauro moed old psvrijnwoude side trestena utrecht vaio valente veerman vessem