Transparent
Inloggen
Sluiten

PSV geeft informatie over Ramadan

11 oktober 2005 07:07 - Algemeen Dagblad

Verslaggever: RvN

Het Algemeen Dagblad meldt dat PSV donderdag een in de Islam gespecialiseerde hoogleraar op bezoek heeft om jeugdspelers te informeren over de Ramadan. Vorig jaar zou zelfs een spelertje in het ziekenhuis zijn beland vanwege het gebrek aan eten en drinken. Volgens de Koran mag je bij zware arbeid wel eten en drinken, als je die gemiste dagen later inhaalt.

In het eerste elftal worden Arouna Kon?, Ismail Aissati en Ibrahim Afellay geconfronteerd met de Ramadan. Afellay geeft in de krant aan zich er strikt aan te houden.

Meer op Algemeen Dagblad




Tags

ramadan afellay aissati arbeid beland gespecialiseerde hoogleraar inhaalt islam ismail koran spelertje strikt

Wat vind jij van dit nieuws?

Om te reageren moet je ingelogd zijn. Gebruik de links bovenin beeld om een loginnaam aan te maken danwel in te loggen.



PSV E-zine

Meer dan 28.000 fans zijn lid van onze nieuwsbrief. Meld je ook aan!




Laatste nieuws


 
Stel hier in welk nieuws jij belangrijk vindt.



Tagcloud

albert bananenschil bedacht benfica bosz community corinthians dood duizenden femke feyenoord forza groningen halsema heerenveen hendrikus knvb kovar liverpool mauro moed pepi psvrijnwoude side trestena utrecht vaio valente veerman vessem