Transparent
Inloggen
Sluiten

Buscombi i.p.v. treincombi voor ADO-supporters

25 november 2005 17:20

Vanwege het boycotten van de uitwedstrijd tegen PSV zal er voor de ADO-supporters geen treincombi maar een buscombi gelden. Als er heel weinig supporters meegaan, is het afhuren van een trein waar 800 supporters in kunnen verliesgevend voor de club. De FC Utrecht supporters kwamen vroeger ook altijd met de trein. Omdat er de afgelopen drie edities niet meer dan 50 supporters meekwamen, mochten ook zij met de bus komen.




Tags

ado buscombi treincombi trein afhuren boycotten meegaan meekwamen utrecht verliesgevend

Wat vind jij van dit nieuws?

Om te reageren moet je eerst inloggen. Klik op de link rechtsboven.


PSV E-zine

Meld je aan en ontvang elke week een vers PSV E-zine in je mailbox met al het nieuws en achtergronden. Maar liefst 28.383 fans gingen je al voor.




Laatste nieuws


 
Stel hier in welk nieuws jij belangrijk vindt.



Tagcloud

arsenal basarnhem boadu bospipo bosz buitenspelpositie dest ehvdgxt eredivisie fernandez feyenoord gaaei jong kezman och pepi rooij sadiq saibari sano schiks schouten scorend sneu sparta til ufo veerman wanner zinchenko