Transparent
Inloggen
Sluiten

Controlecommissie roept Archie Thompson op

29 maart 2006 07:28

Verslaggever: RvN

De Belgische krant Het Nieuwsblad meldt dat Archie Thompson een van de 9 (ex-)spelers van Lierse is die zich op 19 april voor de Controlecommissie van de voetbalbond moeten verantwoorden voor hun rol in de omkoopaffaire. Thompson ontkent betrokkenheid in de affaire.

Meer op




Tags

thompson archie controlecommissie affaire lierse nieuwsblad omkoopaffaire verantwoorden

Wat vind jij van dit nieuws?

Om te reageren moet je ingelogd zijn. Gebruik de links bovenin beeld om een loginnaam aan te maken danwel in te loggen.



PSV E-zine

Meld je aan en ontvang elke week een vers PSV E-zine in je mailbox met al het nieuws en achtergronden. Maar liefst 28.261 fans gingen je al voor.




Laatste nieuws


 
Stel hier in welk nieuws jij belangrijk vindt.



Tagcloud

albert bananenschil bosz corinthians dood femke feyenoord forza groningen halsema heerenveen hendrikus knvb liverpool mauro moed napoli olympiacos pafos pepi qarabag rechterrijtje side trestena uitsupporters utrecht vaio vessem villareal wanner