Transparent
Inloggen
Sluiten

Gelijkspel in kampioenswedstrijd: 1-1

9 april 2006 16:17

PSV speelde in de kampioenswedstrijd met 1-1 gelijk tegen FC Groningen. Dat punt was voldoende om op eigen kracht kampioen te worden. Jefferson Farfan maakte direct na rust de enige treffer voor PSV.

PSV speelde een matige wedstrijd in het Philips Stadion. De ploeg speelde zoals heel het seizoen gecontroleerd, maar zonder weinig franje. Volgens Fred Rutten stond er toch wel veel spanning op de spelersgroep.

PSV begon goed aan de wedstrijd en hoopte al snel op voorsprong te komen. Dat lukte echter niet. PSV kwam in de eerste helft verrassend op achterstand. De gevaarlijke spits Nevland bracht FC Groningen op voorsprong. Een minuut na rust bracht Farfan echter de rust terug door de 1-1 binnen te werken. PSV speelde vervolgens controlerend. het had wel de kansen op de 2-1, maar het bleef uiteindelijk bij het ene punt.




Tags

kampioenswedstrijd farfan groningen franje gecontroleerd nevland rutten

Wat vind jij van dit nieuws?

Om te reageren moet je eerst inloggen. Klik op de link rechtsboven.


PSV E-zine

Meer dan 28.000 fans zijn lid van onze nieuwsbrief. Meld je ook aan!




Laatste nieuws


 
Stel hier in welk nieuws jij belangrijk vindt.



Tagcloud

albert alchemist berg bommel boscagli bosz fernandez feyenoord forza hendrikus humor kuipspul kwalitatief marciano mauro onzin pepi rijnswoude saibari sano schouten slot til trestena twente vage veerman vessem vink wanner