Transparent
Inloggen
Sluiten

De Visser wil Mendez al jaren naar PSV halen

15 september 2006 23:02

Verslaggever: RvN

Piet de Visser liet in het programma Voetbal Insite weten dat hij al enkele jaren tracht om Mendez naar PSV te halen. Al zes jaar volgt de topscout de middenvelder. na het vertrek van Van Bommel vond De Visser Mendez de ideale speler om Van Bommel op te volgen. Volgens De Visser heeft hij ruzie gemaakt met Hiddink om hem te halen, maar wilde de destijds coach van PSV hem niet halen.

De Visser liet weten dat hij ook graag Valencia zou hebben gehaald, omdat die het ideale koppel vormt met Mendez. Die was gezien het budget van PSV echter niet haalbaar. Daarnaast heeft hij inmiddels, ook in Ecuador, de opvolger van Farfan in gedachten. De naam van de speler wil hij echter nog niet zeggen.

Meer op




Tags

visser mendez bommel ecuador farfan hiddink insite koppel topscout valencia

Wat vind jij van dit nieuws?

Om te reageren moet je ingelogd zijn. Gebruik de links bovenin beeld om een loginnaam aan te maken danwel in te loggen.



PSV E-zine

Meer dan 28.000 fans zijn lid van onze nieuwsbrief. Meld je ook aan!




Laatste nieuws


 
Stel hier in welk nieuws jij belangrijk vindt.



Tagcloud

albert bananenschil bedacht benfica bosz community corinthians dood duizenden femke feyenoord forza groningen halsema heerenveen hendrikus knvb kovar liverpool mauro moed old psvrijnwoude side trestena utrecht vaio valente veerman vessem