Transparent
Inloggen
Sluiten

Koeman alleen over tweede helft tevreden

23 september 2006 23:20

Ronald Koeman was allerminst tevreden over de eerste helft van PSV. Daarin deed de ploeg zo ongeveer alles fout wat ze fout konden doen, volgens de PSV coach. Het zou in zijn ogen verdiend zijn geweest als ADO op voorsprong was gekomen. In de rust had hij de spelers duidelijk gemaakt feller en aggressiever te moeten spelen. In de 57ste minuut kwam de ploeg op voorsprong door een doelpunt van Tardelli. Volgens ADO den Haag hadden PSV en de scheidsrechter voor die goal moeten stoppen vanwege een beenbreuk van Postma. Volgens Koeman konden de spelers tijdens de actie de situatie van Postma niet overzien en was het daarom te verklaren dat ze doorgingen. Daarna was PSV heer en meester en had de ploeg volgens Koeman vier a vijf goals moeten maken.




Tags

koeman ado postma aggressiever allerminst beenbreuk doorgingen feller heer tardelli

Wat vind jij van dit nieuws?

Om te reageren moet je eerst inloggen. Klik op de link rechtsboven.


PSV E-zine

Meld je aan en ontvang elke week een vers PSV E-zine in je mailbox met al het nieuws en achtergronden. Maar liefst 28.267 fans gingen je al voor.




Laatste nieuws


 
Stel hier in welk nieuws jij belangrijk vindt.



Tagcloud

albert alchemist bommel boscagli bosz dam dele eikel fernandez feyenoord gaspiepe gedag groningen hendrikus humor keertje kuipspul linksachter marciano mauro multifunctioneel psvrijnwoude saibari schouten slot til trestena twente vink wanner