Transparent
Inloggen
Sluiten

PSV doet zeer goede zaken in groep C, Liverpool verslaat Galatasaray

27 september 2006 22:41

PSV heeft zeer goede zaken gedaan in de strijd om de bovenste plaatsen in poule C. Een uitoverwinning is bijna altijd cruciaal om bij de bovenste twee te komen. De andere wedstrijd eindigde in 3-2 voor Liverpool. Dat kwam op 3-0 voor, maar zag Galatasaray tot 3-2 terugkomen.

PSV staat nu samen met Liverpool op vier punten uit twee duels. De volgende wedstrijd voor PSV is Galatasaray-PSV. De Eindhovenaren zouden dan met een gelijkspel al hele goede zaken doen.

Stand poule C:
1. Liverpool 2- 4 ( 3- 2)
2. PSV 2- 4 ( 1- 0)
3. Galatasaray 2- 1 ( 2- 3)
4. Girondins Bordeaux 2- 1 ( 0- 1)




Tags

galatasaray liverpool bordeaux girondins

Wat vind jij van dit nieuws?

Om te reageren moet je eerst inloggen. Klik op de link rechtsboven.


PSV E-zine

Meld je aan en ontvang elke week een vers PSV E-zine in je mailbox met al het nieuws en achtergronden. Maar liefst 28.267 fans gingen je al voor.




Laatste nieuws


 
Stel hier in welk nieuws jij belangrijk vindt.



Tagcloud

albert bommel boscagli bosz dam eikel fernandez feyenoord gedag groningen hendrikus keertje linksachter marciano mauro multifunctioneel olympiacos psvrijnwoude saibari salah schouten slot til trestena ueda uitgooien veerman villareal vink wanner