Transparent
Inloggen
Sluiten

OB: Van Breukelen: Van Nistelrooy hoort in selectie

2 oktober 2006 18:36

Voormalig PSV-keeper Hans van Breukelen vindt dat Ruud van Nistelrooy en Mark van Bommel wel degelijk in Oranje thuishoren. Ook is hij van mening dat bondscoach Marco van Basten niet goed met mensen omgaat. Van Breukelen zei dit maandag bij het Omroep Brabant radioprogramma Het Middagcaf?. Ruud van Nistelrooy wil voorlopig niet meer voor het Nederlands voetbalelftal spelen. Het vertrouwen tussen hem en bondscoach Van Basten is verdwenen. Oud PSV-er Mark van Bommel wil nooit meer onder Van Basten spelen. Directeur betaald voetbal Henk Kesler van de KNVB zal niet bemiddelen in de controverse. "De bondscoach is volledig autonoom in zijn selectiebeleid. Ik pieker er niet over te bemiddelen. Als we bij elke gepasseerde speler moeten gaan bemiddelen, dan kunnen we wel aan de gang blijven," aldus Kesler.

Meer op




Tags

breukelen nistelrooy basten bemiddelen bommel kesler autonoom controverse gepasseerde hans knvb middagcaf oranje pieker selectiebeleid thuishoren voetbalelftal

Wat vind jij van dit nieuws?

Om te reageren moet je ingelogd zijn. Gebruik de links bovenin beeld om een loginnaam aan te maken danwel in te loggen.



PSV E-zine

Meld je aan en ontvang elke week een vers PSV E-zine in je mailbox met al het nieuws en achtergronden. Maar liefst 28.265 fans gingen je al voor.




Laatste nieuws


 
Stel hier in welk nieuws jij belangrijk vindt.



Tagcloud

albert anti atletico bananenschil bek bospipo bosz brandhout dam eikel feyenoord forza heerenveen hendrikus humor intuitie keertje killer kuip mauro moed olympiacos pepi psvrijnwoude trestena ueda utrecht vessem villareal wanner