Transparent
Inloggen
Sluiten

Koeman: komst Kanu niet aan de orde

17 januari 2007 18:49

Verslaggever: RvN

In het weekblad Voetbal International bevestigde Ronald Koeman dat PSV met Nwankwo Kanu heeft gesproken, maar dat dat afgelopen zomer was in de periode dat Vennegoor of Hesselink bij PSV vertrok. Vanwege zijn financi?le eisen ging dat toen niet door. Volgens Koeman is de komst van Kanu nu niet aan de orde, zo liet hij weten in VI.

Meer op




Tags

kanu koeman hesselink nwankwo vennegoor weekblad

Wat vind jij van dit nieuws?

Om te reageren moet je ingelogd zijn. Gebruik de links bovenin beeld om een loginnaam aan te maken danwel in te loggen.



PSV E-zine

Meld je aan en ontvang elke week een vers PSV E-zine in je mailbox met al het nieuws en achtergronden. Maar liefst 28.231 fans gingen je al voor.




Laatste nieuws


 
Stel hier in welk nieuws jij belangrijk vindt.



Tagcloud

albert bananenschil bedacht benfica bosz community corinthians dood duizenden femke feyenoord forza groningen halsema heerenveen hendrikus knvb kovar liverpool mauro moed old psvrijnwoude side trestena utrecht vaio valente veerman vessem