Transparent
Inloggen
Sluiten

Koeman laat 16-jarige Zeefuik meetrainen

29 maart 2007 19:00

Verslaggever: RvN

Ronald Koeman heeft de 16-jarige jeugdspeler G?nero Zeefuik vandaag mee laten trainen met de A-selectie. De aanvaller van PSV A1 deed alle oefeningen en partijvormen mee. Zeefuik, international van Oranje onder 17 jaar, speelt voor het eerste seizoen in Eindhoven en staat te boek als een talent voor de toekomst. Het was de eerste keer dat hij mee mocht trainen. Of Koeman in hem ook een optie ziet om nu al bij de selectie te halen vanwege de personele problemen in de aanval, werd niet gemeld.

Meer: PSV.nl

Meer op




Tags

koeman zeefuik boek jeugdspeler nero oranje partijvormen

Wat vind jij van dit nieuws?

Om te reageren moet je ingelogd zijn. Gebruik de links bovenin beeld om een loginnaam aan te maken danwel in te loggen.



PSV E-zine

Meld je aan en ontvang elke week een vers PSV E-zine in je mailbox met al het nieuws en achtergronden. Maar liefst 28.853 fans gingen je al voor.




Laatste nieuws


 
Stel hier in welk nieuws jij belangrijk vindt.



Tagcloud

basarnhem bommel boszballetje bro dest feyenoord flamingo forza geertruida jaybee kovar lammers leipzig mauro mijnans obispo pepi porto power roma romario romaurio sano til trui vaio var vessem wanner wethoudervanjuine