Transparent
Inloggen
Sluiten

'Bod van 16 miljoen dollar op Farfan, Pizarro wil niet en is te duur'

1 mei 2007 20:17

Verslaggever: RvN

Media in Peru raken deze dagen ook niet uitgepraat over het behaalde kampioenschap van PSV, de toekomst van Farfan en die van Pizarro. Volgens nationale media van peru lijkt het bijna uitgesloten dat Pizarro naar PSV gaat. De spits zou daar zelf niet voor open te staan en liever naar een van de grote competities te willen. Daarbij eist Pizarro naar verluidt een salaris van 4 miljoen euro van Bayern. Om die reden kan hij dan ook vertrekken bij de Duitsers. PSV zal dan naar verwachting ook nooit aan de salariswensen van de spits kunnen voldoen.

Kranten melden verder dat Sevilla 16 miljoen dollar zou bieden voor Jefferson Farfan. Dat meldt onder andere La Republica. Die krant schrijft verder uitgebreid over de oproepen van PSV fans op de forums van PSV Netwerk dat Farfan nog een jaar moet blijven. Meerde kranten, zoals ook het Spaanse ABC, namen deze reacties van de PSV fans van La Republica over.

Meer op




Tags

farfan pizarro peru republica bayern eist meerde salariswensen sevilla uitgepraat

Wat vind jij van dit nieuws?

Om te reageren moet je ingelogd zijn. Gebruik de links bovenin beeld om een loginnaam aan te maken danwel in te loggen.



PSV E-zine

Meld je aan en ontvang elke week een vers PSV E-zine in je mailbox met al het nieuws en achtergronden. Maar liefst 28.231 fans gingen je al voor.




Laatste nieuws


 
Stel hier in welk nieuws jij belangrijk vindt.



Tagcloud

albert bananenschil bedacht benfica bosz community corinthians dood duizenden femke feyenoord forza groningen halsema heerenveen hendrikus knvb kovar liverpool mauro moed old psvrijnwoude side trestena utrecht vaio valente veerman vessem