Transparent
Inloggen
Sluiten

Reker: alle deuren open voor Cocu

9 juli 2007 18:54

Verslaggever: RvN

Tegenover FCUpdate.nl liet de nieuwe algemeen directeur Jan Reker weten Phillip Cocu nog steeds dolgraag te willen behouden voor de club. Reker gaf aan dat de deur bij PSV wagenwijd open staat voor de voormalige aanvoerder. "En als er een extra deur opengemaakt moet worden, doe ik dat ook nog", aldus Reker.

Als Cocu een beslissing heeft genomen wat hij wil gaan doen, is hij in alle functies welkom bij PSV, aldus Reker. "Het is maar wat hij wil, van de persvoorlichting tot het eerste elftal. Alles is mogelijk wat mij betreft. Hij is een fantastische man om bij PSV te houden."

Meer op




Tags

reker cocu fcupdate opengemaakt persvoorlichting wagenwijd

Wat vind jij van dit nieuws?

Om te reageren moet je ingelogd zijn. Gebruik de links bovenin beeld om een loginnaam aan te maken danwel in te loggen.



PSV E-zine

Meer dan 28.000 fans zijn lid van onze nieuwsbrief. Meld je ook aan!




Laatste nieuws


 
Stel hier in welk nieuws jij belangrijk vindt.



Tagcloud

aanspraak ajaxtijd basarnhem bayern boer bosz certificaat dest drommel feyenoord flikkeren gaaei goodwill hendrikus koen kweken malaise napoli newcastle passievrucht persie pover psvrijnwoude til uitvak vaio valente vermakelijk wereldgoals yarek