Transparent
Inloggen
Sluiten

PSV vindt Koevermans te duur

28 augustus 2007 19:04 - Eindhovens Dagblad

Verslaggever: RvN

In het Eindhovens Dagblad laat algemeen directeur Jan Reker weten dat PSV Koevermans te duur vindt. "Daarnaast denk ik dat AZ sowieso niet bereid is om Koevermans aan ons te verkopen. Dat is nog het grootste probleem", aldus Reker. Daarnaast wil de leiding liever een speler die op meer posities in de aanval uit de voeten kan en die nog een restwaarde heeft.

De algemeen directeur van PSV kan zich wel voorstellen dat Koeman graag een spits van het kaliber Koevermans wil aantrekken. "Het is het recht van de trainer om een zo goed mogelijke selectie samen te stellen. Hij moet daarvoor zijn uiterste best doen."

Meer op Eindhovens Dagblad




Tags

koevermans reker kaliber koeman restwaarde uiterste

Wat vind jij van dit nieuws?

Om te reageren moet je ingelogd zijn. Gebruik de links bovenin beeld om een loginnaam aan te maken danwel in te loggen.



PSV E-zine

Meld je aan en ontvang elke week een vers PSV E-zine in je mailbox met al het nieuws en achtergronden. Maar liefst 28.231 fans gingen je al voor.




Laatste nieuws


 
Stel hier in welk nieuws jij belangrijk vindt.



Tagcloud

albert bananenschil bedacht benfica bosz community corinthians dood duizenden femke feyenoord forza groningen halsema heerenveen hendrikus knvb kovar liverpool mauro moed old psvrijnwoude side trestena utrecht vaio valente veerman vessem