Transparent
Inloggen
Sluiten

Koeman distantieert zich van keuze Wouters

8 november 2007 08:33

Ronald Koeman heeft zich in De Telegraaf fijntjes gedistantieerd van de tactische keuzes die Jan Wouters maakte. Liet hij afgelopen weekend al weten dat de keuze voor Bakkal voorin niet de zijne was, nu gaf hij aan dat de keuze voor Van der Leegte niet van hem kwam. 'Absoluut niet zelfs.' Volgens Koeman was Wouters een dag geleden nog van plan om met Bakkal te starten. Hij en Bruins Slot zouden alleen gesproken hebben over de speelwijze en opstelling van Fenerbahce. En de door Bruins Slot voorspelde opstelling van de Turken klopte precies, zo voegde hij er aan toe.

Meer op




Tags

koeman wouters bakkal bruins distantieert slot fenerbahce fijntjes gedistantieerd leegte telegraaf voegde voorspelde zijne

Wat vind jij van dit nieuws?

Om te reageren moet je ingelogd zijn. Gebruik de links bovenin beeld om een loginnaam aan te maken danwel in te loggen.



PSV E-zine

Meld je aan en ontvang elke week een vers PSV E-zine in je mailbox met al het nieuws en achtergronden. Maar liefst 28.231 fans gingen je al voor.




Laatste nieuws


 
Stel hier in welk nieuws jij belangrijk vindt.



Tagcloud

albert bananenschil bedacht benfica bosz community corinthians dood duizenden femke feyenoord forza groningen halsema heerenveen hendrikus knvb kovar liverpool mauro moed old psvrijnwoude side trestena utrecht vaio valente veerman vessem