Transparent
Inloggen
Sluiten

Kritiek op hoogte toegangsprijzen UEFA Cup blijft, fans roepen op tot boycot

6 januari 2008 20:05

Verslaggever: RvN

De kritiek onder de PSV fans over de hoogte van de toegangsprijzen van de UEFA Cup blijft onverminderd. De Randstad Phoolies hebben opgeroepen tot een boycot. Ook van andere fangroepen, hoewel niet unaniem, zeggen velen thuis te blijven. Randstad Phoolies heeft een prijsvergelijking online geplaatst om aan te tonen hoe sterk de prijzen zijn gestegen.

Randstad Phoolies: De absurde prijs voor de wedstrijd tegen Helsingborg heeft veel kwaad bloed gezet bij de hondstrouwe aanhang. Ondanks honderden verontwaardigde mails naar PSV Kaartverkoop is PSV niet voornemens de prijzen aan te passen. De reactie van Pedro Salazar is rondom teleurstellend. Wij roepen daarom op de wedstrijd te boycotten en voor 1 keer thuis of in de kroeg te kijken om zo een duidelijk signaal af te geven dat wij ons niet als melkkoe laten behandelen. In Zweden zeggen ze er wel weer gewoon bij te zijn.

Meer op




Tags

boycot phoolies randstad toegangsprijzen uefa aanhang behandelen bloed boycotten fangroepen helsingborg hondstrouwe kroeg mails melkkoe onverminderd pedro prijsvergelijking salazar unaniem verontwaardigde zweden

Wat vind jij van dit nieuws?

Om te reageren moet je ingelogd zijn. Gebruik de links bovenin beeld om een loginnaam aan te maken danwel in te loggen.



PSV E-zine

Meer dan 28.000 fans zijn lid van onze nieuwsbrief. Meld je ook aan!




Laatste nieuws


 
Stel hier in welk nieuws jij belangrijk vindt.



Tagcloud

albert bananenschil bedacht benfica bosz community corinthians dood duizenden femke feyenoord forza groningen halsema heerenveen hendrikus knvb kovar liverpool mauro moed old psvrijnwoude side trestena utrecht vaio valente veerman vessem