Transparent
Inloggen
Sluiten

Vloet staat open voor gesprek

3 maart 2008 07:07

Verslaggever: RvN

In het Algemeen Dagblad laat Wiljan Vloet weten op te staan voor een gesprek met PSV voor de functie van Hoofd Opleidingen. Wiljan Vloet: "Ik heb het zaterdag ook in de krant gelezen. Maar er is inderdaad contact geweest met PSV, al is het nu nog wat vroeg om er iets zinnigs over te zeggen. Ik ben benaderd en binnenkort volgt er een gesprek met Jan Reker. De datum van dat gesprek staat vast, maar die houd ik voor mezelf."

"Ik sta er zeker voor open en ga absoluut het gesprek aan met de clubleiding om hun verhaal te horen. Op grond van dat gesprek zal ik mijn conclusies trekken."

Meer: Algemeen Dagblad

Meer op




Tags

vloet wiljan reker zinnigs

Wat vind jij van dit nieuws?

Om te reageren moet je ingelogd zijn. Gebruik de links bovenin beeld om een loginnaam aan te maken danwel in te loggen.



PSV E-zine

Meer dan 28.000 fans zijn lid van onze nieuwsbrief. Meld je ook aan!




Laatste nieuws


 
Stel hier in welk nieuws jij belangrijk vindt.



Tagcloud

arena basarnhem bizar boadu bospipo buitenspelpositie dest ehvdgxt eredivisie feyenoord groningen indoor jong pepi rooij saibari schiks schouten scorend shevchenko side sneu sparta til ufo vaio veerman vuurwerkshow wanner zinchenko