Transparent
Inloggen
Sluiten

Penalties noodzakelijk in moeizame wedstrijd

12 maart 2008 23:43

In een moeizame wedstrijd had PSV uiteindelijk penalties nodig om zich te kwalificeren. In de reguliere speeltijd had PSV het de hele wedstrijd moeilijk met Tottenham Hotspur. Er ging achterin veel meer mis dan in de eerste wedstrijd in Londen. Er was onzekerheid aan de bal, waardoor de ploeg veel te weinig aan voetbal toekwam. PSV kwam mede door een uitstekende Gomes lange tijd goed weg. In de 81ste minuut viel de goal dan toch via Berbatov.

Pas in de verlenging ging PSV echt voetballen en kregen ze grip op de wedstrijd. Toen kwamen er dan ook kansen voor PSV. Vlak voor het einde moest Gomes echter weer knap redden.




Tags

penalties gomes berbatov londen onzekerheid toekwam tottenham verlenging

Wat vind jij van dit nieuws?

Om te reageren moet je eerst inloggen. Klik op de link rechtsboven.


PSV E-zine

Meer dan 27.500 fans zijn lid van onze nieuwsbrief. Meld je ook aan!




Laatste nieuws


 
Stel hier in welk nieuws jij belangrijk vindt.



Tagcloud

arbitrage arsenal babadi benitez boscagli bosz boszballetje corinthians farioli flamingo gotze hands heerenveen ijdele jong knvb koen opspelen passievrucht pec penalties pffff pingel pingels psvrijnwoude roze schouten sterkhouders tillman var