Transparent
Inloggen
Sluiten

Vergoossen: PSV geeft te veel voorrang aan aflossen schulden

3 oktober 2008 17:20

Verslaggever: RvN

In een vraaggesprek met L1 liet oud-trainer Sef Vergoossen weten dat de leiding van de club teveel voorrang geeft aan het aflossen van schulden. En dat gaat volgens Vergoossen ten koste van de kwaliteit van de spelers.

Op de website van Omroep Brabant is een en ander te bekijken

Meer op




Tags

vergoossen schulden voorrang sef vraaggesprek

Wat vind jij van dit nieuws?

Om te reageren moet je ingelogd zijn. Gebruik de links bovenin beeld om een loginnaam aan te maken danwel in te loggen.



PSV E-zine

Meld je aan en ontvang elke week een vers PSV E-zine in je mailbox met al het nieuws en achtergronden. Maar liefst 28.231 fans gingen je al voor.




Laatste nieuws


 
Stel hier in welk nieuws jij belangrijk vindt.



Tagcloud

albert bananenschil bedacht benfica bosz community corinthians dood duizenden femke feyenoord forza groningen halsema heerenveen hendrikus knvb kovar liverpool mauro moed old psvrijnwoude side trestena utrecht vaio valente veerman vessem