Transparent
Inloggen
Sluiten

Doelstelling Jong PSV enorm omhoog

25 oktober 2008 15:27 - Eindhovens Dagblad

Verslaggever: RvN

In het Eindhovens Dagblad laat Jan Reker weten dat de doelsteling voor Jong PSV enorm wordt verhoogd. Elke speler die Jong PSV haalt moet in het betaald voetbal terechtkomen. "Dat is een enorm hoge doelstelling, maar we gaan het wel proberen te realiseren." In zijn optiek moet Jong PSV bestaan uit zeven eerstejaars spelers en zeven tweedejaars. Van de tweedejaars zouden twee spelers de A-selectie van PSV moeten halen, twee moeten goed genoeg zijn voor de eredivisie en drie anderen voor de eerste divisie. Reker: "De mentale begeleiding van onze talenten moet beter. PSV biedt straks een opleiding tot topsporter. Dat vraagt niet alleen om veel gevoel in je voeten, maar ook om mentale weerbaarheid. Op dat gebied kunnen wij veel winst boeken."

Meer op Eindhovens Dagblad




Tags

jong reker tweedejaars begeleiding doelsteling eerstejaars eredivisie optiek terechtkomen topsporter weerbaarheid

Wat vind jij van dit nieuws?

Om te reageren moet je ingelogd zijn. Gebruik de links bovenin beeld om een loginnaam aan te maken danwel in te loggen.



PSV E-zine

Meld je aan en ontvang elke week een vers PSV E-zine in je mailbox met al het nieuws en achtergronden. Maar liefst 27.886 fans gingen je al voor.




Laatste nieuws


 
Stel hier in welk nieuws jij belangrijk vindt.



Tagcloud

animo bakayoko benitez boscagli bosz crockett dest drommel flamingo gae hag james karsdorp landstitel ledezma malacia mauro oost pepi perisic saibari schouten sonny soubavaria stewart til tillman veerman vooruitzicht wijs