Transparent
Inloggen
Sluiten

PSV haalt Chinees marketingplan weer uit de ijskast

11 februari 2009 09:16

Verslaggever: RvN

Met de komst van Zhou Haibin probeert PSV de club ook weer te vermarketen in China, zo meldt De Telegraaf. Commercieel directeur Marcel van den Bunder zal onder andere proberen de duels van de landskampioen aan een Chinese televisiezender te verkopen, ook zal PSV weer een Chinese versie van zijn website online zetten. "Vanuit die periode ligt er nog een commercieel plan, dat pakken we er nu weer bij", aldus Van den Bunder over de korte periode van Sun Xiang bij PSV.

Meer: De Telegraaf

Meer op




Tags

bunder ijskast marketingplan telegraaf china haibin sun televisiezender vermarketen xiang zhou

Wat vind jij van dit nieuws?

Om te reageren moet je ingelogd zijn. Gebruik de links bovenin beeld om een loginnaam aan te maken danwel in te loggen.



PSV E-zine

Meld je aan en ontvang elke week een vers PSV E-zine in je mailbox met al het nieuws en achtergronden. Maar liefst 27.917 fans gingen je al voor.




Laatste nieuws


 
Stel hier in welk nieuws jij belangrijk vindt.



Tagcloud

ado akpom basarnhem berghuis blind boscagli brobbey crockett enz eredivisie feyenoord graafschap heitinga james keizer koen mendy modric perisic psvrijnwoude romario sonny sosa stewart sutalo tadic taylor topper vaio weghorst