Transparent
Inloggen
Sluiten

Ramzi succesvol met Marokko

4 mei 2001 21:26

Verslaggever: RvW

Adil Ramzi heeft met Marokko een zeer belangrijke zege behaald op Algerije. Door de 1-2 uitzege op Algerije schakelde Marokko de tegenstander uit in de strijd om WK Kwalificatie en nam het zelf de leiding in de poule over van Senegal. Marokko staat in verliespunten gelijk met Egypte en Senegal. De middenvelder van PSV stond zoals gewoonlijk in de basis van het nationale elftal van Marokko.

De stand in de poule:
1 Marokko 6 12
2 Senegal 5 9
3 Egypte 4 6
4 Algerije 6 4
5 Namibie 5 2

Meer op




Tags

marokko algerije ramzi senegal egypte gewoonlijk kwalificatie namibie verliespunten

Wat vind jij van dit nieuws?

Om te reageren moet je eerst inloggen. Klik op de link rechtsboven.


PSV E-zine

Meld je aan en ontvang elke week een vers PSV E-zine in je mailbox met al het nieuws en achtergronden. Maar liefst 28.231 fans gingen je al voor.




Laatste nieuws


 
Stel hier in welk nieuws jij belangrijk vindt.



Tagcloud

albert bananenschil bedacht benfica bosz community corinthians dood duizenden femke feyenoord forza groningen halsema heerenveen hendrikus knvb kovar liverpool mauro moed old psvrijnwoude side trestena utrecht vaio valente veerman vessem