Transparent
Inloggen
Sluiten

Nieuw aanvallend spelsysteem weer even in de ijskast?

14 augustus 2009 19:18

Verslaggever: RvN

De grote vraag in aanloop naar het duel tegen Ajax is of Fred Rutten doorgaat op zijn ingeslagen weg met een super aanvallend systeem met Toivonen, Afellay en Bakkal op het middenveld en Lazovic, Koevermans en Dzsudzsak daardoor.

Op de persconferentie wilde hij zijn speelwijze niet prijsgeven. "Dat kan ik net zo goed meteen even Jol bellen. Martin: We gaan het zus-en-zo doen!," aldus Fred Rutten op de website van het Eindhovens Dagblad. Toch liet hij doorschemeren de speelwijze van FC Twente tegen Ajax niet te gaan hanteren. "Misschien is dit in deze fase van onze ontwikkeling niet het allerbeste. [...] Tegen FC Twente vond ik het op dat moment de juiste keuze voor het team”. Ajax is weer een andere ploeg. Maar ik houd wel van het soort voetbal dat we bij Twente hebben gespeeld."

Meer: Eindhovens Dagblad




Tags

twente ijskast rutten spelsysteem afellay bakkal dzsudzsak ingeslagen jol koevermans lazovic prijsgeven toivonen zus

Wat vind jij van dit nieuws?

Om te reageren moet je ingelogd zijn. Gebruik de links bovenin beeld om een loginnaam aan te maken danwel in te loggen.



PSV E-zine

Meer dan 28.000 fans zijn lid van onze nieuwsbrief. Meld je ook aan!




Laatste nieuws


 
Stel hier in welk nieuws jij belangrijk vindt.



Tagcloud

albert amsterdamsche anti bananenschil bosz dam eikel femke feyenoord forza halsema heerenveen hendrikus keertje knvb liverpool mauro moed olympiacos pepi psvrijnwoude side titel trestena uitzag utrecht vaio vessem villareal wanner