Transparent
Inloggen
Sluiten

OB: Koevermans met de trein terug in Eindhoven

18 april 2010 19:55

Ondanks dat er niet gevlogen kon worden, was Danny Koevermans toch aanwezig bij de wedstrijd PSV-FC Groningen. De spits was in Belgrado, om zich daar door de bekende 'placenta-dokter' Maria Kovacevic te laten behandelen aan een kuitblessure.

Doordat hij niet terug kon vliegen heeft hij de trein genomen. 25 uur nadat hij in Belgrado instapte, was hij weer in Eindhoven. Ruim op tijd om aanwezig te zijn bij PSV-FC Groningen. Het is nog de vraag of Koevermans op tijd fit is voor de laatste wedstrijd van PSV, uit tegen AZ.




Tags

koevermans trein groningen behandelen danny dokter gevlogen instapte kovacevic maria placenta

Wat vind jij van dit nieuws?

Om te reageren moet je ingelogd zijn. Gebruik de links bovenin beeld om een loginnaam aan te maken danwel in te loggen.



PSV E-zine

Meld je aan en ontvang elke week een vers PSV E-zine in je mailbox met al het nieuws en achtergronden. Maar liefst 27.888 fans gingen je al voor.




Laatste nieuws


 
Stel hier in welk nieuws jij belangrijk vindt.



Tagcloud

arbitrage arsenal babadi bakterie benitez bosz brobbey dingendoekje driouech fabiola farioli feyenoord frankfurt froilan gaai gamen goes handgebaren hendrikus herhaling hiet knvb nederland passievrucht psvrijnwoude reserves scheids schouten var vuurwerk