Transparent
Inloggen
Sluiten

Brands: Afellay moet eerst zelf akkoord bereiken

25 oktober 2010 21:43

Inmiddels heeft een reeks clubs zich gemeld bij de zaakwaarnemer van Ibrahim Afellay. Bij PSV hebben ze zich nog niet gemeld. Volgens Marcel Brands is het aan Afellay om eerst een akkoord te bereiken met een club, zo laat hij weten op VI.nl. 'Rob Jansen heeft nog geen club naar ons doorverwezen. Ibrahim moet er eerst zelf met een club uit zien te komen en dan komen wij in beeld.' PSV hoopt dat door de enorme interesse de club met een van de clubs een deal kan sluiten om hem in de winterstop al te verkopen en hem pas in de zomer te laten gaan.

Meer over Afellay: VI.nl




Tags

afellay brands doorverwezen jansen

Wat vind jij van dit nieuws?

Om te reageren moet je ingelogd zijn. Gebruik de links bovenin beeld om een loginnaam aan te maken danwel in te loggen.



PSV E-zine

Meld je aan en ontvang elke week een vers PSV E-zine in je mailbox met al het nieuws en achtergronden. Maar liefst 28.231 fans gingen je al voor.




Laatste nieuws


 
Stel hier in welk nieuws jij belangrijk vindt.



Tagcloud

albert bananenschil bedacht benfica bosz community corinthians dood duizenden femke feyenoord forza groningen halsema heerenveen hendrikus knvb kovar liverpool mauro moed old pepi psvrijnwoude puntje side trestena utrecht vaio vessem