Transparent
Inloggen
Sluiten

Brands: wond loog er niet om

22 november 2010 10:58

Technisch directeur Marcel Brands reageerde in De Telegraaf op het bijtincident. "Ik heb de wond na de wedstrijd gezien in de kleedkamer en die loog er niet om. Ik snap niet hoe je op het idee komt om een tegenstander te bijten. Heel apart." Aanvoerder Afellay liet weten na afloop geschrokken te zijn. "Ik schrok echt toen ik het in de kleedkamer zag." Zelf wilde Bakkal er niet op ingaan.




Tags

brands loog wond afellay bakkal bijtincident telegraaf

Wat vind jij van dit nieuws?

Om te reageren moet je ingelogd zijn. Gebruik de links bovenin beeld om een loginnaam aan te maken danwel in te loggen.



PSV E-zine

Meld je aan en ontvang elke week een vers PSV E-zine in je mailbox met al het nieuws en achtergronden. Maar liefst 28.270 fans gingen je al voor.




Laatste nieuws


 
Stel hier in welk nieuws jij belangrijk vindt.



Tagcloud

albert alchemist berg bommel boscagli bosz dam eikel fernandez feyenoord gio hendrikus humor jaaaaren kuipspul kwalitatief marciano mauro onzin psvrijnwoude rijnswoude saibari schouten slot til titel trestena veerman vink wanner