Transparent
Inloggen
Sluiten

Eerste operatie Reis geslaagd

27 januari 2011 17:29 - PSV.nl

Jonathan Reis is ondertussen in de Verenigde Staten geopereerd aan zijn knie. Richard Steadman, de arts van Reis, heeft ervoor gekozen de operatie uit te voeren in twee sessies. De eerste hiervan is geslaagd. Reis werd afgelopen nacht, Nederlandse tijd, geopereerd aan zijn mediale band en zijn meniscus. Over een aantal weken zijn de kruisbanden aan de beurt. Wanneer dit gebeurt, is nog niet duidelijk.
Clubarts van PSV Tjaarda Weber blijft in de Verenigde Staten om Reis te begeleiden in de revalidatie.

Meer op PSV.nl




Tags

arts clubarts jonathan kruisbanden mediale meniscus revalidatie sessies steadman tjaarda weber

Wat vind jij van dit nieuws?

Om te reageren moet je ingelogd zijn. Gebruik de links bovenin beeld om een loginnaam aan te maken danwel in te loggen.



PSV E-zine

Meld je aan en ontvang elke week een vers PSV E-zine in je mailbox met al het nieuws en achtergronden. Maar liefst 28.260 fans gingen je al voor.




Laatste nieuws


 
Stel hier in welk nieuws jij belangrijk vindt.



Tagcloud

albert amsterdamsche anti bananenschil bosz dam eikel femke feyenoord forza halsema heerenveen hendrikus keertje knvb liverpool mauro moed olympiacos pepi psvrijnwoude side titel trestena uitzag utrecht vaio vessem villareal wanner