Transparent
Inloggen
Sluiten

Vijfde PSV-duel voor Pieter Vink zondag

9 april 2011 11:07

De KNVB heeft scheidsrechter Pieter Vink aangesteld als leidsman voor het competitieduel tussen PSV en Heerenveen van aanstaande zondag. Het is al de vijfde keer dit seizoen dat hij een duel van PSV leidt, daarmee is hij koploper bij de scheidsrechters. Onder zijn leiding won PSV twee keer, speelde het een keer gelijk en verloor het een keer dit seizoen.




Tags

vink heerenveen knvb leidsman

Wat vind jij van dit nieuws?

Om te reageren moet je eerst inloggen. Klik op de link rechtsboven.


PSV E-zine

Meld je aan en ontvang elke week een vers PSV E-zine in je mailbox met al het nieuws en achtergronden. Maar liefst 28.231 fans gingen je al voor.




Laatste nieuws


 
Stel hier in welk nieuws jij belangrijk vindt.



Tagcloud

albert bananenschil bedacht benfica bosz community corinthians dood duizenden femke feyenoord forza groningen halsema heerenveen hendrikus knvb kovar liverpool mauro moed old psvrijnwoude side trestena utrecht vaio valente veerman vessem