Transparent
Inloggen
Sluiten

Rutten: Toivonen wil iets goedmaken

21 april 2011 10:27

In De Telegraaf laat Fred Rutten weten iets extra's te verwachten van Ola Toivonen de komende weken. Hij constateert bij de 24-jarige aanvaller een ’schuldgevoel’ omdat hij de ploeg in de belangrijke fase in het seizoen liet zitten door zijn schorsing. "Je merkt dat hij iets wil teruggeven aan de groep. Als ik zie hoe hij hier aan zijn herstel heeft gewerkt; wij moeten af en toe echt tegen hem zeggen ’nu even niet’."




Tags

rutten toivonen goedmaken constateert ola schuldgevoel telegraaf teruggeven

Wat vind jij van dit nieuws?

Om te reageren moet je ingelogd zijn. Gebruik de links bovenin beeld om een loginnaam aan te maken danwel in te loggen.



PSV E-zine

Meld je aan en ontvang elke week een vers PSV E-zine in je mailbox met al het nieuws en achtergronden. Maar liefst 28.531 fans gingen je al voor.




Laatste nieuws


 
Stel hier in welk nieuws jij belangrijk vindt.



Tagcloud

bajraktarevic basarnhem bastard bayern belgie bosz dest fernandez flamingo geertruida grinta hendrikus jong mauro mijnans newcastle oranje ouahdi pepi perisic plea saibari sano schouten steur stewart til vaio veerman wanner