Transparent
Inloggen
Sluiten

Brands: op dit moment geen budget voor Vennegoor

5 oktober 2011 08:10

In De Telegraaf gaat Marcel Brands in op het meetrainen van Jan Vennegoor of Hesselink. Zowel PSV als de spits zelf zijn voorzichtig in hun uitlatingen over een mogelijk contract. "Jan is een positieve oud-PSV’er met een grote staat van dienst. Zo’n sociale, ervaren speler kan een aantal jonge jongens in de selectie helpen. Dat is dus een win-winsituatie. We zien wel hoe zich dit verder gaat ontwikkelen. Voor hetzelfde geld meldt zich morgen een club voor hem en is hij weg."

Ook de financiële situatie van PSV zou nog een struikelblok kunnen vormen. "Op dit moment hebben we geen budget om Jan vast te leggen. We zijn tot dusver binnen de begroting gebleven en dat willen we graag zo houden", aldus Brands.




Tags

brands vennegoor hesselink telegraaf winsituatie

Wat vind jij van dit nieuws?

Om te reageren moet je ingelogd zijn. Gebruik de links bovenin beeld om een loginnaam aan te maken danwel in te loggen.



PSV E-zine

Meer dan 28.500 fans zijn lid van onze nieuwsbrief. Meld je ook aan!




Laatste nieuws


 
Stel hier in welk nieuws jij belangrijk vindt.



Tagcloud

basarnhem bayern bosz crockett dest eredivisie feyenoord flamingo forza groningen hendrikus james jong mauro oranje passievrucht pepi perisic saibari sano schouten sonny steunpilaar stewart twente uitgroeien utrecht vaio veerman wanner