Transparent
Inloggen
Sluiten

Brands: geen interesse voor biedingen op onze spelers

22 november 2011 20:16

Marcel Brands sprak vandaag met het Italiaanse Calciomercato.com. Al weken wordt in de vage geruchtencircuits op internet Kevin Strootman in verband gebracht met interesse van tal van clubs. Ook het Italiaanse Inter zou belangstelling hebben, volgens diezelfde vage websites. In een reactie gaf Marcel Brands aan totaal van niets te weten. "Ik snap ook niet dat die geruchten ontstaan over een speler die drie maanden geleden pas gekomen is en nog een vijfjarig contract heeft."

Recent werd ook de naam van Pieters in het geruchtencircuit in verband gebracht met Juventus. "Ons doel is om de titel te winnen. Daarom zijn wij totaal niet geïnteresseerd in biedingen van andere clubs op onze spelers.'


Tags

brands vage calciomercato geruchtencircuit geruchtencircuits inter juventus pieters strootman tal titel websites

Wat vind jij van dit nieuws?

Om te reageren moet je ingelogd zijn. Gebruik de links bovenin beeld om een loginnaam aan te maken danwel in te loggen.PSV E-zine

Meld je aan en ontvang elke week een vers PSV E-zine in je mailbox met al het nieuws en achtergronden. Maar liefst 27.997 fans gingen je al voor.
Laatste nieuws
Tagcloud

abonnementen albert antonh biden china chloroquine corona crockett definitie economie flitsphirips fox griep griepgolf huur james nederland nikiforov overbevolking piroe rigo romario sir sonny sparta tinus trestena trump uswilly wethoudervanjuine