Transparent
Inloggen
Sluiten

Mertens ook in heel 2011 meest waardevolle speler eredivisie

25 december 2011 12:13 - Voetbal International

Eerder werd al duidelijk dat Dries Mertens de meest waardevolle speler van de eredivisie in de eerste seizoenshelft was. Ook over geheel 2011 was de Belg de meest waardevolle speler van de eredivisie. Mertens bleef Eriksen en Luuk de Jong een straatlengte voor.

In het klassement van doelpunten en assists kwam hij met 19 treffers en 15 assists tot 34 punten. Hij bleef daarmee Eriksen en De Jong maar liefst tien punten voor. Narsingh, Dost, Sulejmani en Tadic volgden op de gedeelde vierde plaats.

Meer op Voetbal International




Discussieer mee op de forums


Tags

eredivisie mertens eriksen jong dost dries klassement narsingh sulejmani tadic

Wat vind jij van dit nieuws?

Om te reageren moet je ingelogd zijn. Gebruik de links bovenin beeld om een loginnaam aan te maken danwel in te loggen.



PSV E-zine

Meld je aan en ontvang elke week een vers PSV E-zine in je mailbox met al het nieuws en achtergronden. Maar liefst 28.270 fans gingen je al voor.




Laatste nieuws


 
Stel hier in welk nieuws jij belangrijk vindt.



Tagcloud

albert alchemist berg bommel boscagli bosz dam eikel fernandez feyenoord gio hendrikus humor jaaaaren kuipspul kwalitatief marciano mauro onzin psvrijnwoude rijnswoude saibari schouten slot til titel trestena veerman vink wanner