Transparent
Inloggen
Sluiten

Woensdag kaartverkoop bekerfinale voor Oranje-fans; vanaf donderdag voor alle clubs

3 april 2012 21:11 - Telegraaf.nl

De KNVB heeft laten weten dat op basis van cijfers van dinsdagochtend de fans van Heracles Almelo met 264 bussen en 1000 auto's naar de Kuip komen voor de bekerfinale. De aanhangers van PSV reizen in 5 treinen, 202 bussen en 175 auto's.

Beide clubs hebben elk de beschikking over 17.500 tickets gekregen. De KNVB rekent erop dat De Kuip met 45.000 toeschouwers uitverkocht zal zijn. De resterende 800 kaarten voor de neutrale vakken worden vanaf woensdagochtend te koop aangeboden aan leden van de supportersclub Oranje en OnsOranje.

Indien er donderdag nog toegangsbewijzen over zijn, dan krijgen ook de seizoenkaarthouders en clubkaarthouders van alle andere clubs in het betaalde voetbal de kans om een ticket te kopen.

Meer op Telegraaf.nl




Tags

bekerfinale oranje knvb kuip aanhangers almelo clubkaarthouders heracles supportersclub toegangsbewijzen treinen

Wat vind jij van dit nieuws?

Om te reageren moet je eerst inloggen. Klik op de link rechtsboven.


PSV E-zine

Meer dan 28.000 fans zijn lid van onze nieuwsbrief. Meld je ook aan!




Laatste nieuws


 
Stel hier in welk nieuws jij belangrijk vindt.



Tagcloud

albert bananenschil bedacht benfica bosz community corinthians dood duizenden femke feyenoord forza groningen halsema heerenveen hendrikus knvb kovar liverpool mauro moed old psvrijnwoude side trestena utrecht vaio valente veerman vessem