Transparent
Inloggen
Sluiten

Brands: er komt wat schot in zaak-Robert

11 april 2012 18:35

In de nieuwe uitgave van Voetbal International laat Marcel Brands weten dat er enig schot komt in de zaak rond de betaling door Betis van de transfer van de Braziliaan Robert."We hebben er nu hoop op dat er nog wat gaat komen. Het zal sowieso om een betaling in termijnen gaan en wellicht dat er nog een voorstel komt om met minder genoegen te nemen, maar er komt wat schot in."

"Het is jammer dat de FIFA niet harder kan optreden, want als je zo'n club bijvoorbeeld gaat verbieden om spelers te kopen, denken ze wel twee keer na alvorens ze een andere club zo behandelen."




Tags

brands betaling behandelen betis braziliaan fifa verbieden

Wat vind jij van dit nieuws?

Om te reageren moet je ingelogd zijn. Gebruik de links bovenin beeld om een loginnaam aan te maken danwel in te loggen.



PSV E-zine

Meer dan 28.000 fans zijn lid van onze nieuwsbrief. Meld je ook aan!




Laatste nieuws


 
Stel hier in welk nieuws jij belangrijk vindt.



Tagcloud

basarnhem bommel bospipo bosz buitenspelpositie crockett fernandez feyenoord forza gaaei geblesseerden hell james jong kezman och pepi perisic sadiq saibari sano schiks scorend sonny tijdperk til veerman verkooijen yeah zinchenko