Transparent
Inloggen
Sluiten

Cocu leidt PSV A1 naar koppositie bij A-junioren

17 november 2012 16:48

PSV A1 is de nieuwe koploper bij de A-junioren. De ploeg van Cocu won zelf de topper tegen FC Twente op de Herdgang met 3-2. Muzaqi, Vloet en Rayhi waren de doelpuntenmakers voor de Eindhovenaren zaterdagmiddag. Het duel was mogelijk de laatste wedstrijd van Bazoer in het shirt van PSV.

Koploper Feyenoord kwam niet verder dan 3-3 tegen ADO Den Haag, waardoor PSV de Rotterdammers voorbij ging op de ranglijst. Volgende week spelen PSV en Feyenoord tegen elkaar om de koppositie.




Tags

cocu junioren feyenoord ado bazoer herdgang muzaqi rayhi topper twente vloet

Wat vind jij van dit nieuws?

Om te reageren moet je ingelogd zijn. Gebruik de links bovenin beeld om een loginnaam aan te maken danwel in te loggen.



PSV E-zine

Meld je aan en ontvang elke week een vers PSV E-zine in je mailbox met al het nieuws en achtergronden. Maar liefst 28.365 fans gingen je al voor.




Laatste nieuws


 
Stel hier in welk nieuws jij belangrijk vindt.



Tagcloud

arne bayern bosz crockett dest diekaleman eredivisie feyenoord forza geblesseerden inter ivan james jans liverpool nac newcastle passievrucht pepi perisic ruilen saibari shevchenko slot sonny stephanpsv stootkracht til troll utrecht