Transparent
Inloggen
Sluiten

Ramzi niet in top 3 Afrikaans voetballer van het jaar

3 december 2001 13:01

Verslaggever: RvN

PSV middenvelder Adil Ramzi is niet genomineerd voor de laatste ronde van de verkiezing van de beste voetballer van het jaar van Afrika. Ramzi zat wel bij de laatste groep van 40 spelers waaruit uiteindelijk een top 3 werd gekozen. Uit die Top 3 zal de Afrikaans voetballer van het jaar worden gekozen, de winnaar zal waarschijnlijk in februari worden bekendgemaakt. De drie voetballers die uit de lijst van 40 genomineerd zijn, zijn Samuel Kuffour, Samuel Eto'o en El Hadji Diouf (Senegal)

Meer op




Tags

ramzi afrikaans samuel afrika diouf eto hadji kuffour senegal

Wat vind jij van dit nieuws?

Om te reageren moet je eerst inloggen. Klik op de link rechtsboven.


PSV E-zine

Meld je aan en ontvang elke week een vers PSV E-zine in je mailbox met al het nieuws en achtergronden. Maar liefst 27.886 fans gingen je al voor.




Laatste nieuws


 
Stel hier in welk nieuws jij belangrijk vindt.



Tagcloud

bakayoko benitez beroep boscagli bosz crockett dest drommel flamingo gaaei hag james karsdorp landstitel ledezma malacia mauro oost pepi perisic saibari schouten sonny soubavaria stewart til tillman veerman vooruitzicht wijs