Transparent
Inloggen
Sluiten

[Foto's] Maher ondertekent contract, krijgt rugnummer 6

1 juli 2013 14:19
Adam Maher heeft maandagmiddag op De Herdgang zijn vijfjarig contract ondertekend bij PSV. Daarmee komt er een eind aan de transfersoap rond de middenvelder. Hj krijgt bij PSV rugnummer 6, het nummer van Mark van Bommel. Het is echter de bedoeling dat hij als aanvallende middenvelder gaat spelen. Bij zijn presentatie liet hij erg blij te zijn dat PSV voor hem gevochten heeft, dat wil hij de club nu gaan terugbetalen in sportieve prestaties.



Tags

maher foto ondertekent bommel herdgang transfersoap

Wat vind jij van dit nieuws?

Om te reageren moet je ingelogd zijn. Gebruik de links bovenin beeld om een loginnaam aan te maken danwel in te loggen.



PSV E-zine

Meld je aan en ontvang elke week een vers PSV E-zine in je mailbox met al het nieuws en achtergronden. Maar liefst 28.475 fans gingen je al voor.




Laatste nieuws


 
Stel hier in welk nieuws jij belangrijk vindt.



Tagcloud

ananas arensman basarnhem berg blind bommel bosz couhaib dam driouech earnie eredivisie fernandez flamingo gescout giro groningen mauro mijnans oranje pepi perisic rcv schouten subaru til twente vaio vingegaard wanner