Transparent
Inloggen
Sluiten

Cocu wil aanvaller die 'tussen de linies kan spelen'

17 juli 2013 19:46

In de nieuwe uitgave van Voetbal International verklaar Phillip Cocu zijn wens voor een extra aanvaller. "Tot nu toe ben ik tevreden over de inbreng van Bakkali, al is hij nog erg jong. Zolang Luciano Narsingh niet inzetbaar is, hebben we voor de zijkanten nu drie mensen. We zoeken nog naar iemand met aanvullende kwaliteiten, die nu niet voorradig zijn."

"Zeker bij aanvallers heb je het over wapens die je nodig hebt: de een heeft snelheid, de ander een goede dribbel en de derde scoort gemakkelijk. Zo kijk ik naar het geheel. In dat beeld hebben we iemand nodig die goed tussen de linies kan spelen. Een balvaste speler die in de aanval kan rondzwerven. Die zou ik er graag bij willen hebben."




Tags

cocu bakkali balvaste dribbel jong narsingh rondzwerven verklaar voorradig wapens

Wat vind jij van dit nieuws?

Om te reageren moet je ingelogd zijn. Gebruik de links bovenin beeld om een loginnaam aan te maken danwel in te loggen.



PSV E-zine

Meer dan 28.000 fans zijn lid van onze nieuwsbrief. Meld je ook aan!




Laatste nieuws


 
Stel hier in welk nieuws jij belangrijk vindt.



Tagcloud

albert bananenschil bedacht benfica bosz community corinthians dood duizenden femke feyenoord forza groningen halsema heerenveen hendrikus knvb kovar liverpool mauro moed old psvrijnwoude side trestena utrecht vaio valente veerman vessem