Transparent
Inloggen
Sluiten

PSV voegt Leandro en Huntelaar toe aan A-lijst

21 januari 2002 17:26 - WWW.PSV.NL

Verslaggever: JW

De talenten Leandro do Bomfim, die vandaag zijn eerste training op De Herdgang afwerkte, en Klaas-Jan Huntelaar zijn toegevoegd aan de A-lijst van 25 spelers die beschikbaar zullen zijn voor het vervolg van het UEFA-Cup avontuur van PSV. De toevoeging van de twee werd mogelijk doordat PSV Rob Wielaert en Robert Fuchs kon schrappen van de lijst daar beide spelers zijn uitgeleend aan respectievelijk NEC en RKC Waalwijk.

De UEFA-Cup zal zich voor PSV voortzetten op 21 Februari als PSV in Eindhoven Leeds United ontvangt, ??n week later volgt de return en dan zal ook bekend worden of PSV netals afgelopen seizoen de Kwartfinale van het toernooi zal bereiken.

Meer op WWW.PSV.NL




Tags

huntelaar leandro uefa afwerkte bomfim fuchs herdgang leeds netals rkc uitgeleend voortzetten wielaert

Wat vind jij van dit nieuws?

Om te reageren moet je eerst inloggen. Klik op de link rechtsboven.


PSV E-zine

Meld je aan en ontvang elke week een vers PSV E-zine in je mailbox met al het nieuws en achtergronden. Maar liefst 28.231 fans gingen je al voor.




Laatste nieuws


 
Stel hier in welk nieuws jij belangrijk vindt.



Tagcloud

albert bakteri bedacht benfica bosz community corinthians dood duizenden femke feyenoord forza halsema heerenveen hendrikus knvb kovar liverpool mauro moed old pepi psvrijnwoude side trestena utrecht vaio valente veerman vessem