Transparent
Inloggen
Sluiten

NAC een maatje te klein voor PSV

26 januari 2002 23:12

Verslaggever: RvW

In de huidige vorm van PSV is NAC duidelijk een maatje te klein voor PSV. Niemand was het oneens met die analyse na afloop van NAC coach Ten Cate. Met name in de eerste helft kwam NAC er niet aan te pas. In de tweede helft nam PSV gas terug en kwam NAC beter in de wedstrijd. 'Zo'n kleine terugval in de slotfase kunnen we ons woensdag voor de beker tegen Feyenoord absoluut niet permitteren.' aldus Eric Gerets. Ook hij was verder erg tevreden met de prestatie van zijn team. Volgens Gerets is PSV op weg om weer een rol van betekenis te gaan spelen na de zwakke seizoensstart.

Meer op




Tags

nac maatje gerets betekenis cate feyenoord oneens permitteren seizoensstart terugval

Wat vind jij van dit nieuws?

Om te reageren moet je eerst inloggen. Klik op de link rechtsboven.


PSV E-zine

Meld je aan en ontvang elke week een vers PSV E-zine in je mailbox met al het nieuws en achtergronden. Maar liefst 28.587 fans gingen je al voor.




Laatste nieuws


 
Stel hier in welk nieuws jij belangrijk vindt.



Tagcloud

albert argentinie boadu bommel bosz casibari crockett dest earnie feyenoord flamingo james keng mauro mijnans obispo paniek peejay pepi peresic perisic plea saibari sano schouten shevchenko stewart trestena veerman wai