Transparent
Inloggen
Sluiten

PSV de lachende derde na gelijkspel Ajax-Fey

3 maart 2002 15:00

Verslaggever: RvW

PSV is de lachende derde nadat de nummer 1 en 2 in de competitie zondagmiddag in de Arena met 1-1 gelijkspeelden. Een kwartier voor tijd zette Leonardo Feyenoord op een 0-1 voorsprong. Bergdolmo bracht de ploegen 5 minuten voor tijd weer op gelijke hoogte vanuit een terechte penalty. PSV staat nu op gelijke hoogte met Feyenoord, alleen hebben de Rotterdammers een doelsaldo van +2 in vergelijking tot PSV. Ajax heeft 5 punten voorsprong op Feyenoord en PSV, maar een wedstrijd meer gespeeld. In praktijk hebben ze dus slechts 2 verliespunten minder.

Meer op




Tags

feyenoord fey arena bergdolmo gelijkspeelden leonardo verliespunten

Wat vind jij van dit nieuws?

Om te reageren moet je eerst inloggen. Klik op de link rechtsboven.


PSV E-zine

Meld je aan en ontvang elke week een vers PSV E-zine in je mailbox met al het nieuws en achtergronden. Maar liefst 28.376 fans gingen je al voor.




Laatste nieuws


 
Stel hier in welk nieuws jij belangrijk vindt.



Tagcloud

basarnhem bommel bospipo bosz buitenspelpositie crockett fernandez feyenoord forza gaaei geblesseerden hell james jong kezman och pepi perisic sadiq saibari sano schiks scorend sonny tijdperk til veerman verkooijen yeah zinchenko