Transparent
Inloggen
Sluiten

Brands geeft binnenkort duidelijkheid aan Brenet

2 mei 2015 14:56

Marcel Brands zal binnenkort duidelijkheid geven aan Joshua Brenet wat de plannen van de club zijn met de rechtsback, zo laat hij weten tegenover het Eindhovens Dagblad. Het contract van Brenet loopt over een jaar af. "In principe is Santiago Arias onze eerste keus op die positie. Joshua is nog een jonge speler die we zelf hebben opgeleid en die de afgelopen wedstrijden de vervanging van Arias voldoende heeft ingevuld. Hij laat zien dat hij kan aanpikken. De komende periode bekijken we samen hoe we verder gaan."




Tags

brenet brands arias aanpikken santiago

Wat vind jij van dit nieuws?

Om te reageren moet je ingelogd zijn. Gebruik de links bovenin beeld om een loginnaam aan te maken danwel in te loggen.



PSV E-zine

Meld je aan en ontvang elke week een vers PSV E-zine in je mailbox met al het nieuws en achtergronden. Maar liefst 28.231 fans gingen je al voor.




Laatste nieuws


 
Stel hier in welk nieuws jij belangrijk vindt.



Tagcloud

albert bananenschil bedacht benfica bosz community corinthians dood duizenden femke feyenoord forza groningen halsema heerenveen hendrikus knvb kovar liverpool mauro moed pepi psvrijnwoude side trestena utrecht vaio valente veerman vessem