Transparent
Inloggen
Sluiten

Rayhi en Van Overbeek trefzeker bij 5-1 zege Jong Oranje

31 mei 2015 20:43

Jong Oranje heeft de derde poulewedstrijd in Toulon weten te winnen. Qatar werd met maar liefst 5-1 verslagen. De PSV'ers Rayhi en Van Overbeek waren beiden trefzeker. Leemans scoorde eigenlijk ook, zijn vrije trap belandde via de rug van Hateboer in het doel voor de 1-0. De andere doelpunten kwamen op naam van Janssen (2x). De Wijs, Leemans en Van Overbeek stonden in de basis, Rayhi was invaller.




Tags

overbeek rayhi jong oranje trefzeker leemans hateboer janssen poulewedstrijd qatar toulon wijs

Wat vind jij van dit nieuws?

Om te reageren moet je ingelogd zijn. Gebruik de links bovenin beeld om een loginnaam aan te maken danwel in te loggen.



PSV E-zine

Meld je aan en ontvang elke week een vers PSV E-zine in je mailbox met al het nieuws en achtergronden. Maar liefst 27.900 fans gingen je al voor.




Laatste nieuws


 
Stel hier in welk nieuws jij belangrijk vindt.



Tagcloud

ado afbraakvoetbal babadi bakayoko basarnhem boscagli bosz brobbey dest eredivisie feyenoord flamingo groningen hag knvb koen mauro modric perisic psvrijnwoude romario saibari stewart til tillman vaessen vaio weghorst wijndal wout