Transparent
Inloggen
Sluiten

[video] Locadia biedt excuses aan en blijft bij PSV

24 augustus 2015 12:50



Jürgen Locadia heeft via een statement laten weten zijn excuses aan te bieden aan PSV, de selectie en de fans. Hij doet dat na een goed gesprek met Phillip Cocu en de directie. "Ik heb aangegeven dat ik het niet helemaal goed heb aangepakt afgelopen vrijdag. Het ging mij niet om het afdwingen van een transfer. Ik was teleurgesteld, maar heb niet de juiste manier gekozen om dat duidelijk te maken. Ik ga weer trainen en voetballen, mijn focus ligt weer volledig bij PSV." De spits sluit dinsdag weer aan bij de selectie van PSV.




Tags

locadia cocu statement

Wat vind jij van dit nieuws?

Om te reageren moet je ingelogd zijn. Gebruik de links bovenin beeld om een loginnaam aan te maken danwel in te loggen.



PSV E-zine

Meld je aan en ontvang elke week een vers PSV E-zine in je mailbox met al het nieuws en achtergronden. Maar liefst 28.342 fans gingen je al voor.




Laatste nieuws


 
Stel hier in welk nieuws jij belangrijk vindt.



Tagcloud

alchemist basarnhem boadu bommel bosz brands breekijzer dele doif driouech earnie ehvdgxt feyenoord flamingo groningen jong knvb lauritsen lozano malen peerke pepi perisic plea resink saibari stewart til vaio veerman